Pavlína Boková

Ačkoli jsem vystudovala uměleckou školu a mým oborem a srdcovou záležitostí je design porcelánu, kvůli nedostatku pracovních příležitostí jsem se hned po svatbě odstěhovala s manželem do Plzně, kde už nějaký ten rok pracuji jako prodavačka Oxalisu (čaj a káva). Má práce mě baví, hlavně to množství lidí, které potkávám. Leckdy za den vyslechnu spousty zajímavých životních příběhů a potkám spousty zajímavých lidí.

Hluk velkoměsta mi ale i tak nahání hrůzu, žijeme v malém bytečku, v našem kousku ráje kde jsme šťastní, ale stejně jakmile se naskytne příležitost, utíkáme z města do přírody.

V kostele kousek od mlýna jsem se vdávala a ve mlýně jsme měli nádhernou hostinu a díky spoustě fajn lidí bohatou na jídlo i výzdobu. Mrzí mě, že od té doby mlýn žádnou velkou slávu nezažil a tak se snažím tenhle kousek ráje zviditelnit i pro další fajn lidi jako jsme my. Protože toho štěstí je dvojnásob, pokud se o něj s někým podělíte. A já to svoje štěstí chci rozdělit mezi co největší počet lidí. Naplňuje mě to, protože jak už jsem psala jinde, oplývám láskou ke všemu živému, tedy i k lidem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *